Віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря виступив перед учасниками Четвертого щорічного українського форуму інвесторів компанії Dragon Capital

22.05.2008

22 травня 2008 р.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра версія для друку

Віце-прем’єр-міністр у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря взяв участь у Четвертому щорічному українському форумі інвесторів, який проводить компанія “Драгон Капітал” 21-23 травня в Києві.

Під час свого виступу Віце-прем’єр-міністр запевнив іноземних інвесторів, що Уряд Юлії Тимошенко є відкритим до співпраці. Він зазначив: “Уряд робить швидкі та конкретні кроки для створення сприятливого інвестиційного клімату. Ми потребуємо ваших інвестицій для розвитку України”.

Григорій Немиря також нагадав про ініціативи прозорості Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, зокрема, про “контракт з інвесторами”, який було розроблено ще під час виборчої кампанії минулого року та Ініціативи прозорості для покращення інвестиційного клімату.

“Саме ці ініціативи є сигналом для вас, інвесторів, щодо абсолютно нового підходу роботи Уряду та бізнесу”, – відзначив Віце-прем’єр-міністр.

Віце-прем’єр-міністр повідомив учасникам Форуму про нові можливості для українського та іноземного бізнесу, які відкриваються після вступу України до СОТ.

“Членство в СОТ дозволило розпочати переговори щодо поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС, - наголосив Григорій Немиря. - Це означає реальну інтеграцію України в економічний та торговельний простір ЄС. Україна потребуватиме інвестицій для проведення змін, пов’язаних з інтеграцією. Україна потребуватиме вашої допомоги”.