Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала учасників щорічної інвестиційної конференції компанії Dragon Саріtаl

22.05.2008

Шановні інвестори!

Вітаю вас на Четвертій щорічній інвестиційній конференції компанії Dragon Саріtаl.

Одним з головних завдань Демократичного уряду є покращення інвестиційного клімату в Україні та розвиток національних ринків капіталу. Ми переконані, що реалізація Урядом цього напряму роботи надасть українській економіці новий потужний імпульс зростання та розвитку.

Ми задоволені, що нашій команді вже вдалося досягти перших відчутних результатів — у першому кварталі цього року приріст прямих іноземних інвестицій в нашу країну виріс на 3,4 млрд. доларів США, що майже у 4 рази більше, ніж за відповідний період 2007 року. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій склав 32,9 млрд. доларів США.

Ми визначили наші пріоритети — чесна і прозора приватизація, прискорення економічного зростання і підтримання макроекономічної стабільності, подолання інфляції ринковими інструментами, оптимізація і спрощення податкової системи, заохочення приватних інвестицій, реформування судової системи, спрощення бюрократичних процедур та інші кроки боротьби з корупцією, гармонізація законодавства щодо вимог СОТ, подальша політична та економічна інтеграція України та ЄС.

Наші політики добре сперечаються і погано домовляються, проте українська економіка впевнено рухається у вірному напрямку, і в цьому велика заслуга іноземних інвесторів, усіх вас.

Ми впевнені, що Україна не має іншої альтернативи розвитку, аніж той шлях, який уже здолали країни Європи, і ми його пройдемо. Переконана, що разом з вами ми подолаємо усі виклики, які стоять сьогодні перед державою і реалізуємо справжній Український прорив.

Дякую вам за оптимізм і довіру до України.

Юлія ТИМОШЕНКО

22 травня 2008 року