Cube Capital виступив співінвестором нового складського комплексу класу А в Україні разом з PPF і Vicus

18.05.2007

Київ, 18 травня 2007 р. - Компанія Cube Capital разом з PPF Investment і Vicus Limited виступили партнерами у спільному проекті з будівництва нового складського комплексу класу А площею 70,000 м2 у Київській області. Комплекс, названий West Gate Logistics Park, знаходиться на відстані 32 км на захід від Києва поряд з автотрасою Київ-Житомир і районним центром Макарів. Цільові клієнти проекту – компанії, що працюють в сфері логістики, роздрібної торгівлі та FMCG і потребують сучасних складських приміщень. Повністю комплекс має бути зданий в експлуатацію у четвертому кварталі 2007 р. Київська інвестиційна компанія Dragon Capital виступила радником Cube Capital у цьому проекті.

Управління West Gate Logistics Park буде здійснювати міжнародна девелоперська і консалтингова компанія Giffels, яка також виступить ексклюзивним агентом по здачі площ комплексу в оренду.

Керуючий директор Cube Capital UK Олег Павлов заявив: “В Україні спостерігається чітко виражений попит на нову комерційну нерухомість, викликаний бурхливим зростанням споживчих ринків країни. Ми налаштовані на активну участь в розвитку цієї інфраструктури, інвестуючи наш капітал і досвід. Україна є одним з пріоритетних ринків для Cube Capital, і ми раді бути співінвесторами West Gate Logistics Park разом з Vicus і PPF”.

Йіндріх Архалус, інвестиційний менеджер PPF Investments, сказав: “Наші інвестиції в новий складський комплекс поблизу Києва повністю відповідають нашій стратегії розширення присутності на динамічному ринку нерухомості України. Ми раді співпрацювати з Cube Capital і Vicus у цьому проекті і плануємо інвестувати в нові проекти нерухомості в Україні.“

###

ПРО CUBE CAPITAL
Cube Capital є міжнародною інвестиційною і консалтинговою компанією, що спеціалізується на альтернативних інвестиціях. Заснована у 2003 р., сьогодні компанія управляє активами вартістю понад $1 млрд. через хедж-фонди, проекти прямого інвестування, інвестиції в ризиковані борги (distressed debt) і портфель проектів в сфері нерухомості. Офіси Cube Capital, у яких працюють 27 професіоналів інвестиційного бізнесу, розміщені в Лондоні, Москві, Гонконгу, Шанхаї і Пекіні. Клієнтами компанії є інституційні інвестори, сімейні офіси, а також приватні особи з високими статками.

Додаткова інформація на сайті www.cubecap.com


ПРО PPF INVESTMENT
PPF Investments є незалежною міжнародною фінансовою групою, яка займається інвестиціями в перехідні економіки, зокрема країни Центральної і Східної Європи і Азії. Сукупні інвестиції групи складають понад $800 млн. Мета PPF – досягати виключно високого рівня доходності, інвестуючи в регіони зі значним потенціалом росту.

ПРО VICUS
Vicus Limited – інвестиційна компанія, яка спеціалізується на інвестиціях в ринки нерухомості в Росії, Україні і країнах Балтії. Компанією володіють фінські інвестори. Vicus в основному інвестує в логістику, офісні і торгові приміщення, а також приміщення промислового призначення.

Додаткова інформація на сайті www.vicus.fi

ПРО GIFFELS
Giffels, що входить до групи компаній Ingenium, є колективом відданих професіоналів, стратегічна місія яких полягає у забезпеченні цілісного комплексу послуг з консалтингу, проектування, будівництва і управління активами. Підрозділи Giffels, в яких працюють 1100 чоловік, знаходяться в Канаді, США, країнах Середнього Сходу, Східній Європі, Гонконгу та на інших ринках. Giffels постійно націлений на максимально високу якість послуг і вчасне завершення проектів у чіткій відповідності з бюджетом.

 

З питань оренди звертайтеся:

Дуг Йохансон,
Giffels Management Ukraine                    
Тел.:  +7 495 782 1900
Моб.:  +7 917 518 0889
Факс:  +7 495 782 1905
Email:  doug.johannson@giffels.com